Авион се судрил со НЛО

0
491

nlo-avion

Авион на кинеската компанија Air China се судрил со непознато летало на висина од осум километри, поради што морал принудно да слета. Експертите најпрво мислеле дека се работи за судар со некоја поголема птица, но бидејќи авионот има големо вдлабнување од предната страна заклучиле дека се работи за блиска средба со НЛО.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here