Ја киднапирале вонземјани, а она успеала се да документира

0
904

nlo vnatresnost

Случајот кој што се одгиграл во Њу Орлеанс во 2004 година, од неодамна излезе на виделина, кога неодамна киднапираната жена конечно пронашла личност која што ја објавила нејзината приказна.

Речиси една деценија од киднапирањето, аномината жена се присетува дека една вечер додека шетала во паркот пред неа слетал НЛО.

Леталото таа го опшишува како голем објект со прозорци од кои што излегувала светлина. Објектот таа успеала да го фотографира, а фотографијата ја споделила со уфолозите на интернет.

“Објектот едноставно се појави пред мене и потполно ме парализираше. Следното на што се сеќавам е дека се разбудив на друго место”.

Помалку од една минута жената поминала над 15 километри. Додека таа била во несвест, успеала случајно да фотографира од внатрешноста на леталото.

Ова е нејзината приказна:

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here