НЛО над Колорадо

0
504

nlo-kolorado

Семејство од Колорадо имало прилика да сними неверојатна појава на ноќното небо кој што по секако вреди внимание. Тие снимиле метален цилиндричен објект, кој што испушта светлина, па така сигурно е дека се работи за летало со вонземјанска технологија.

Оваа појава толку го импресионирала авторот на снимката, што од самиот шок започнале да му се тресат колената. Па погледнете го видеово што толку ги изненадило:

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here